הכול על בעלי מקצוע – wpigulce.net

12 Nov

איך לבחור אדריכל

Posted in Uncategorized on 12.11.13

החלטתם על הרמת חזה ? בונים בית חדש? סביר להניח שתרצו שכל הפרויקט יהיה מוצלח ולשביעות רצונכם, עם התוצאה המספקת ביותר. לצורך כך, תדרשו לשכור את שירותיו של  אדריכל שילווה אתכם לאורך הפרויקט, מראשיתו ועד סופו. חשוב שאיש מקצוע זה יהיה מנוסה ומקצועי בתחומו, על מנת שתוכלו להיות עם ראש שקט ולחסוך הוצאות מיותר. להלן מספר טיפים שיסיעו לכך בבחירת האדריכל המתאים:

איך מאתרים אדריכלים?

קיים לחץ על מספר דרכים למציאת אדריכלים, החל ממדריכי אנשי מקצוע, לרבות המומלצים ביניהם, ספר טלפונים, אתרי הבית של אדריכלים, פורטלי אינטרנט בתחום שיבוץ הדירה ובניה וכמובן, השיטה הנפוצה והטובה- בדרך של המלצות. לשיטה האחרונה אין תחליף מאחר ובעזרתה תוכלו להגיע במהירות יחסית לאנשי מקצוע מומלצים באמת. במידה ואיתרתם את האדריכל בדרך חלופית, בקשו לקבל פרטים של לקוחות שהתנסו בשירותיו וצרו קשר איתם, כשאתם מצוידים בשאלות המעניינות אתכם.

סינון ופגישה פנים אל פנים

לאחר שריכזתם שמות של 3-4 אדריכלים עצמאיים או משרדי אדריכלות, עליכם ליצור קשר ולאם פגישה מסודרת, פנים אל פנים, בה תוכלו להתרשם מתיק העבודות (ואפילו לבקש לבחון עבודות בשטח במטרה שתוכלו לקבל תחושה יותר ממשית ולהבחין בצורת החשיבה הבסיסית של עבודתו.   הפגישה הינה הזדמנות לבקש המלצות של עבודות קודמות ולתאם ציפיות.

No Comments »